kostka brukowa
kostka brukowa chyzbet
<strong>ChyżBet</strong> - jezyk Polski <strong>ChyżBet</strong> - jezyk Polski kostka brukowa
chyzbet
Przedsiębiorstwo "Chyżbet" specjalizuje sie w produkcji kostki brukowej i galanterii betonowej. Nasze produkty dzięki wysokiej jakości dają gwarancję satysfakcji i zadowolenia najbardziej wymagającym klientom.

OFERUJEMY PAŃSTWU PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI W ATRAKCYJNYCH CENACH.
 
kostka brukowa
kostka brukowa
kostka brukowa
kostka brukowa
Home - Kostka brukowa | Producent betonowej kostki brukowej. ChyżBet - Raz na zawsze!
Firma - Kostka brukowa | Producent betonowej kostki brukowej. ChyżBet - Raz na zawsze!
Produkty - Kostka brukowa | Producent betonowej kostki brukowej. ChyżBet - Raz na zawsze!
Nowo?ci - Kostka brukowa | Producent betonowej kostki brukowej. ChyżBet - Raz na zawsze!
Kontakt - Kostka brukowa | Producent betonowej kostki brukowej. ChyżBet - Raz na zawsze!
kostka brukowa
kostka brukowa  
  kostka brukowa <strong>ChyżBet</strong> - Strona główna
Przedsiębiorstwo ChyżBet to jeden z najbardziej znanych Producentów Kostki Brukowej i Galanterii Betonowej w Polsce południowej. Historia firmy rozpoczęła się w 1992 roku w Chyżnem i jest w 100% firmą polską, firmą rodzinną.

Wzbogacenie oferty produkowanych wyrobów, zarówno betonowej kostki brukowej, jak i innych elementów wibroprasowanych dla budownictwa drogowego, zaowocowały powstaniem kolejnych zakładów produkcyjnych w miejscowościach Miechów-Charsznica oraz Turany na Słowacji.

W 2003 roku zaczął działać pierwszy skład fabryczny w miejscowości Nowy Targ, a rok później powstał kolejny w Krakowie. Biorąc pod uwagę wzrastający popyt na nasze produkty będą powstawały kolejne punkty sprzedaży na terenie kraju.

Zwielokrotnione moce produkcyjne, elastyczność w możliwości wywiązywania się z zamówień sprawiły, że ChyżBet na chwilę obecną jest liczącym się producentem w kraju jak i zagranicą.

Dzięki zapewnieniu wysokich parametrów technicznych produkowanych przez siebie wyrobów. Firmie Chyżbet zaufało wiele firm brukarskich oraz inwestorów prywatnych. Nasze wyroby produkowane są w szerokiej gamie kolorystycznej. W procesie produkcyjnym dokłada się wszelkich starań dla zapewnienia stabilnej barwy, stosując pigmenty oraz barwniki renomowanych firm. Gwarancją jakości wyrobów produkowanych przez firmę ChyżBet są odpowiednio dobrane i uprzednio sprawdzone surowce, jak również wykwalifikowana kadra pracownicza nadzorująca oraz bezpośrednio włączona w proces produkcyjny.

Dysponujemy własną bazą transportową co gwarantuje szybką i terminową dostawę zakupionych produktów.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Firma ChyżBet wdrożyła własną nową technologię produkcji zespolonych betonowo-poliuretanowych płyt termoizolacyjno-elewacyjnych. Nie stosowana dotąd w Polsce technologia polega na produkcji trwale połączonych ze sobą warstw betonowej i poliuretanowej w ten sposób, że poliuretan tworzy warstwę termoizolacyjną zamiast dotychczas stosowanego styropianu lub wełny mineralnej, a warstwa betonowa stanowi dużo trwalszą niż dotychczas warstwę elewacyjną o zdecydowanie lepszych cechach funkcjonalności estetycznej. Nowa technologia do produkcji zespolonych betonowo-poliuretanowych płyt termoizolacyjno-elewacyjnych to przede wszystkim możliwość wyprodukowania w jednym zakładzie elementu zarówno izolacji termicznej jak i bardzo trwałej i estetycznej elewacji na budynkach. Podstawowym elementem decydującym o innowacyjności technologii jest powstanie nowego produktu w postaci trwale zespolonej betonowej płyty elewacyjnej z integralną poliuretanową izolacją cieplną. Dostępne są płyty o wymiarach 90x60 cm oraz warstwa izolująca od 6 do 12 cm.

Wspomniany innowacyjny produkt, nie spotykany dotąd na polskim rynku, tańszy i charakteryzujący się lepszymi właściwościami niż dotychczas dostępne produkty termoizolacyjne, realizowany jest w ramach Projektu pt. "Wdrożenie nowej technologii produkcji zespolonych betonowo-poliuretanowych płyt termoizolacyjno-elewacyjnych". Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego: Program Operacyjny Inteligentny Rozwój (PO IR) 2014-2020, Oś priorytetowa III: Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.2: Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R, Poddziałanie 3.2.2: Kredyt na innowacje technologiczneDOTACJE UE

PRZETARGI UE

WARUNKI GWARANCJI I DEKLARACJE

płyty poliuretanowo-betonowe płyty poliuretanowo-betonowe
kostka brukowa  
  chyzbet
chyzbet
Nazwa produktu
Nostalit
Grubość
cm
Opis produktu
Składa się z trzech wielkościowo różnych elementów z mocno zaokrąglonymi...
Dostępne kolory
Kolor: czarny
  Kolor: czerwony
  Kolor: szary
  Kolor: zielony
  Kolor: żółty jasny
  Kolor: pomarańczowy
  Kolor: oliwkowy
  Kolor: brązowy
  
chyzbet kostka brukowa
Copyright 1990 - 2020 ChyżBet

HomeKostka brukowa | Producent betonowej kostki brukowej. ChyżBet - Raz na zawsze!FirmaKostka brukowa | Producent betonowej kostki brukowej. ChyżBet - Raz na zawsze!GaleriaKostka brukowa | Producent betonowej kostki brukowej. ChyżBet - Raz na zawsze!ProduktyKostka brukowa | Producent betonowej kostki brukowej. ChyżBet - Raz na zawsze!DystrybucjaKostka brukowa | Producent betonowej kostki brukowej. ChyżBet - Raz na zawsze!Kontakt
iVEPS Media - media w internecie, projektowanie i wykonanie stron www, identyfikacja wizualna, bannery, materiały reklamowe, wizytówki, papier firmowy, koperty firmowe, reklamy, ulotki, litery przestrzenne, logo, rollup, ścianki reklamowe
kostka brukowa
Siedziba - Chyżne
+48 (18) 263-16-10
Kraków
+48 (12) 260-88-88
Nowy Targ
+48 (18) 264-05-27
Charsznica
+48 (41) 383-62-14
Turany
+421 (43) 429-10-21
kostka brukowa